ثبت جای پارک‬

ثبت جای پارک در حاشیه ی خیابان


  • پس از نصب اپلیکیشن جاست و انتخاب دکمه ی ثبت جای پارک، محل دقیق جای پارک وسیله نقلیه خود را با استفاده از نشانگر درون اپلیکیشن مشخص و زمان خالی کردن آن جای پارک را تعیین می کنید.

  • از سوی دیگر، کاربرانی به دنبال جای پارک بوده و درخواستشان را از قبل در اپلیکیشن جاست و از طریق دکمه ی جستجوی جای پارک اعلام کرده اند.

  • جاست با توجه به زمان خالی شدن جای پارک که قبلا توسط شما ( ثبت کننده ی جای پارک ) تعیین شده، مناسب ترین درخواست کننده را به سوی محل پارک شما هدایت کرده و مشخصات وسیله ی نقلیه ی او را به اطلاع شما می رساند.

  • اکنون زمان آن رسیده که با وقت شناسی، جای پارک خود را در اختیار نفر بعدی بگذاریم تا هم در شبکه اجتماعی دست به دست کردن جای پارک سهیم باشید و هم بابت اشتراک گذاری اطلاعات جای پارک خود کسب درآمد کنید.

در نظر داشته باشید درخواست کننده موظف است پیش از اتمام زمان جای پارک شما در محل حاضر باشد.


باثبت جای پارک چطور کسب درآمد کنیم ؟


زمانی که شما محل پارک وسیله نقلیه خود را در اختیار درخواست کننده ای که از قبل توسط جاست به شما معرفی شده قرار دهید، مبلغی ( با توجه به زمان و مکان متغیر است ) بابت اشتراک گذاری اطلاعات جای پارک به کیف پول شما اضافه خواهد شد.


ثبت جای پارک در محدوده ی طرح قانونی پارک حاشیه ای


طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ ای

طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ ای خیابان چیست ؟


  • در این طرح، حاشیه خیابان‌ها علاوه بر خط‌کشی جدید، با تابلوهای آبی‌رنگی متمایز می‌شود که نشان می‌دهد هزینه پارک کردن در کنار این خیابان‌ها به شکل هوشمند دریافت می‌شود. بدین ترتیب، نه تنها ارتباط مالی مستقیم بین پارکبان با راننده که غیرقانونی است قطع می‌شود، بلکه به تجهیزات هزینه‌ساز و کم‌اثری همچون پارکومتر هم نیاز نخواهد بود.

  • هدف از مدیریت پارک‌ حاشیه‌ای ، توزیع عادلانه فضای پارک است اما مدیریت هوشمند پارک، اقدام جدیدی است که طبق تبصره یک ماده 15 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی که توسط وزارت کشور ابلاغ شد در حال انجام است.


ثبت جای پارک حاشیه ای خیابان در اپلیکیشن جاست


اپلیکیشن جاست جهت تسهیل روند اجرایی مدیریت هوشنمد جاری پارک، امکانی را فراهم کرده تا کاربران پس از نصب اپلیکیشن و از طریق دکمه ی ثبت جای پارک به سادگی بتوانند زمان و موقعیت جغرافیایی خود را در محدوده ی طرح پارک حاشیه ای ثبت کرده و همزمان عوارض قانونی پارک خود را آنلاین پرداخت کنند.

" کاربران اپلیکیشن جاست از تخفیف 50 درصدی عوارض قانونی پارک حاشیه ای برخوردارند ... "

هم اکنون جاست، این طرح را در شهرهای شیراز، اصفهان، کاشان و منطقه دو شهرداری تهران پوشش می دهد.


هزینه ی عوارض قانونی پارک حاشیه ی خیابان را صفر کنیم


" با ثبت جای پارک دیگر لازم نیست نگران هزینه ی عوارض قانونی پارک حاشیه ای باشیم"

  • زمانی که شما اطلاعات جای پارکِ خود را ثبت می کنید ( محل دقیق جای پارک خود را با استفاده از نشانگر درون اپلیکیشن مشخص و زمان خالی کردن جای پارک را تعیین می کنید)، هم از تخفیف های جذاب جاست استفاده نموده و هم در شبکه ی اجتماعیِ دست به دست کردنِ جای پارک عضو می شوید و می توانید با اشتراک گذاریِ اطلاعاتِ جایِ پارکِ خود، کسب درآمد کنید.

  • با ثبتِ جایِ پارکِ خود، در صورت پیدا شدنِ درخواست کننده برای جایِ پارکِ شما، هزینه ی عوارضِ قانونیِ پارکِ حاشیه ای خود را صفر کرده و علاوه بر آن درآمد نیز داشته باشید( درخواست کننده کسی است که بعد از استفاده شما از جای پارک ، آن جای پارک را از شما تحویل گرفته و خودرو خود را پارک می کند ).

  • کافی است وقت شناس بوده و جای پارک را در اختیار نفر بعدی بگذاریم تا بخش عمده ای از هزینه پارک حاشیه ای و یا تمام آن به کیف پول شما باز گردد.